DR. VEDAT TAŞ

2003 yılında Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Aynı yıl üniversite sınavında başarılı olarak en büyük hayali olan mesleğine ilk adımını atmıştır.

2010 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.

Aynı yıl Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde uzmanlık eğitimine başlamıştır. Ülkemizdeki birçok Tıp Fakültesinin kurulmasına vesile olan bu kurumda mesleğine gönül vermiş kıymetli hocalardan 5 yıl eğitim almıştır.

2016 yılında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanlığını tamamladıktan sonra Viyana’da girdiği  Avrupa Uzmanlık sınavında başarılı olarak Avrupa Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi (FEBORL-HNS) uzmanlık sertifikasını almıştır.

Avrupa Yüz Plastik Cerrahisi Derneğinin seçilmiş ve kabul edilmiş Resmi Fellow’u (üst ihtisas eğitimi alan uzman) olarak 2018-2019 yılları arasında 4 farklı yüz plastik cerrahi merkezinde ( FACEISTANBUL, İstanbul, Türkiye; Myface Clinic, Hosptial Lusiadas, Lizbon, Hospital Sanfill, Coimbra, Portekiz; Ege Üniversitesi, İzmir,Türkiye; Dr. Yves Saban Kliniği. Nice, Fransa) çalışmıştır.

Dr. Vedat Taş kendisini yüz cerrahisine adamış bir hekimdir.

Vedat Taş Kbb Uzmanı