Yüz cerrahisi büyük bir karardır ve kesinlikle hafife alınacak bir karar değildir. Burun ameliyatının etkileri kalıcı olduğundan seçeneklerinizi dikkatle değerlendirmeniz hayati önem taşır. Birçok kişi Gaziosmanpaşa Ankara burun estetiği yaptırmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Burnunuzun görünümünden veya işlevselliğinden memnun değilseniz burun estetiği tam size göre olabilir. Burun estetiğinin en iyi çözüm olup olmadığına karar verebilmeniz için kendinize sormanız gereken soruları paylaşıyoruz.

Burnunuzun Nesini Sevmiyorsunuz?

Neyi değiştirmek istediğinizi anlamak, burun estetiğinin sizin için uygun olup olmadığına karar vermenin en önemli kısmıdır. Burun yüzdeki en belirgin özellik olduğundan, onu değiştirmek görünüşünüzü çok değiştirebilir. Burnunuzda düzensizlikler varsa bu durum bir güvensizlik kaynağı olabilir.

Burnunuzun değiştirmek istediğiniz yönlerini tam olarak belirleyin. Bu, burnun büyüklüğü, burnun açısı, burun deliklerinin şekli veya köprünün düzleştirilmesi olabilir. Ayrıca burundaki işlevsellik eksikliğinden dolayı da burun estetiği yaptırmayı düşünebilirsiniz. Bu kronik horlama veya nefes almada zorluk olabilir. Gaziosmanpaşa Ankara bölgesinde bulunan kliniğimizde burun estetiği için görüşme ayarlayabilirsiniz.

Doğal Burun Estetiği Nasıl Olur?

Doğal burun estetiği, burunda bulunan sağlık sorunlarını giderirken bir yandan da  normal anatomisi dışına çıkmayarak görüntüyü iyi hale getiren operasyonlardır. Estetikle tamamen değişen burnumuzun dış görünüşü kadar, doğal ve sağlıklı estetik çerçevesinde olması da önemlidir. Burnu yeniden şekillendiren ameliyatlarda en önemli unsur nefes almayı iyileştirmek ve doğal görüntüyü sağlamak olacaktır. Hastada hem doğal, hem de güzel görünen bir burun yaratmak estetik cerrahisinin amacıdır. Konuyla İlgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz. Link

Değişime Hazır mısınız?

Ankara’da yapılan bir burun estetiği ameliyatı doğal olarak yüzünüzün görünümünü değiştirecektir. Bu nedenle aynada sanki farklı bir insana bakıyormuşsunuz hissine kapılabilirsiniz. Ameliyatın doğru seçenek olup olmadığına karar vermeden önce bu değişime tamamen hazır olduğunuzdan emin olmanız gerekir.

Ankara Tunalı Hilmi  Rinoplasti Ameliyatı Neleri İçerir?

Burun ameliyatının sizin için uygun olup olmadığına karar vermeden önce tam olarak neleri kapsadığını anlamalısınız. İşlem sırasında neler olduğunu ve iyileşme süresini tam olarak anlayabilmeniz için Dr. Vedat Taş ile görüşme ayarlamanızı öneririz. İlk görüşmeniz sırasında tüm sorularınızı yanıtlayabilecek ve ameliyatı ayrıntılı olarak öğreneceksiniz. Gaziosmanpaşa Ankara bölgesinde rahat ulaşım imkanından yaralanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun Ucu Estetiği Nedir?

Burun ucu estetiği, burun kemiğinde herhangi bir eğrilik veya deformasyon olmayan kişilere uygulanır. Fakat burun ön kıkırdak kısmında eğrilik, genişlik, kabalık, düzensizlik gibi veya burun deliklerinde genişlik olan hastalarda, burun kemiğine dokunmadan burnun ön tarafındaki kıkırdak bölümünü istenilen görüntüye kavuşturmak için yapılan ameliyattır.

Ankara’da burun estetiği, çeşitli sorunları düzeltmek veya iyileştirmek için kullanılabilir. İşte burun estetiği ile çözülebilecek yaygın sorunlardan bazıları:

  1. Burun şeklinin düzeltilmesi: Burun estetiği, burunun şeklini düzeltmek için kullanılan etkili bir yöntemdir. Burun sırtındaki çıkıntılar, burun ucu düşüklüğü veya burun kemerinin düzeltilmesi gibi sorunlar bu prosedürle çözülebilir.
  2. Solunum problemlerinin düzeltilmesi: Burun estetiği sırasında, burun içindeki yapılarda yapılan düzeltmeler, solunum problemlerini iyileştirebilir. Burun tıkanıklığı, septum eğriliği veya burun etlerindeki büyüme gibi sorunlar bu prosedürle giderilebilir.
  3. Travma sonrası iyileşme: Burun kırığı veya travma sonrası burun deformiteleri, burun estetiği ile düzeltilir. Burun estetiği, travmatik yaralanmalar sonucu oluşan burun kırıklarının tedavisinde etkili bir yöntemdir. Bu sayede, burun estetiği hem estetik hem de işlevsel iyileşme sağlar.