Burun ucu estetiği fiyatları 2023 yılında farklılık göstermektedir. Ayrıcailgili yasal mevzuatlar sebebiyle amliyat ücretleri açıklayamamaktayız. Ankara Burun ucu estetiği ameliyatı fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Ameliyat fiyatlarının belirlenmesinde temel faktörler muayene  ve cerrahın bilgi donanımı ve tecrübesidir. Bunun yanında ameliyatın gerçekleştirileceği şehre bağlı olarak da fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Sonuç olarak bu konularda bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Burun Ucu Estetiği Fiyatları 2024 Yılında Nasıl Değişmektedir?

Ameliyat fiyatlarının belirlenmesinde temel faktörler muayene  ve cerrahın bilgi donanımı ve tecrübesidir. Bunun yanında ameliyatın gerçekleştirileceği şehre bağlı olarak da fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. İşletmemiz kaliteli hizmeti ön planda bulunduruyor. Hastalarımıza maksimum düzeyde konfor sağlamayı öncelikli hedefimizdir. Sonuç olarak bu konularda bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Burun Ucu Estetiği Nedir?

Burun ucu estetiği, burun kemiğinde herhangi bir eğrilik veya deformasyon olmayan kişilere uygulanır. Fakat burun ön kıkırdak kısmında eğrilik, genişlik, kabalık, düzensizlik gibi veya burun deliklerinde genişlik olan hastalarda, burun kemiğine dokunmadan burnun ön tarafındaki kıkırdak bölümünü istenilen görüntüye kavuşturmak için yapılan ameliyattır.

Burun Ucu Kaldırma Ameliyatının Diğer İsimleri Nelerdir?

Mini-rinoplasti, tip rinoplasti olarak da tanımlanmaktadır. Burunda bulunan kusurların küçük dokunuşlar ile düzeltilmesi işlemleri ile yüzünüzün görünümünü çok fazla değiştirmeden, doğal bir şekilde burnunuzun şekillendirilmesi imkanını elde edebilirsiniz. Burun ucu estetiği olmayı düşünen hastaların kafasında canlanan durum ile bizim gerçekleştirdiğimiz cerrahi işlemler ameliyat öncesinde örtüştürülmelidir.

Burun estetiğinde yaş

Burun estetiğinde yaş

Burun Ucu estetiği yaş sınırı nedir?

Yüz gelişimi kadınlarda, erkeklere göre daha erken tamamlanır. Erkeklerde yüz ve burnun uzaması 18 yaşına kadar sürerken kız çocuklarında genellikle 16 yaşında büyüme durur. Bu yüzden kız çocuklarında 16 yaşından sonra, gerekli görüldüğü takdirde burun ameliyatı yapılabilir ama erkek çocuklarında 18 yaşın dolmuş olması önerilir. Sonuç olarak ileri yaşlarda ise burun estetiği yaptırmak için herhangi bir engel yoktur.

Burun ucu ameliyatı fiyatları ne kadardır?

Tip rinoplasti ameliyatı normal burun ameliyatından genellikle daha ucuzdur. Ancak beraberinde solunum probleminizin olması  doktorunuzun tecrübesi, seçilen hastane gibi fiyatı değiştirecek faktörlerdir. Burun ucu ameliyat ücretleri ile ilgili kliniğimizi araya bilirsiniz?